627-47W1624-4N2
DigiKeys varenummer
151-627-47W1624-4N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-47W1624-4N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 47POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
47 (46 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-47W1624-4N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 47W1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C