627-47W1622-1T1
DigiKeys varenummer
151-627-47W1622-1T1-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-47W1622-1T1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 47POS SOLDER CUP
EDA/CAD-modeller
627-47W1622-1T1 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C