Billede for 627-47W1224-4TD er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-47W1224-4TD
DigiKeys varenummer
151-627-47W1224-4TD-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-47W1224-4TD
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 47POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
47 (46 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-47W1224-4TD Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 47W1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C