Billede for 627-47W1224-2T6 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-47W1224-2T6
DigiKeys varenummer
151-627-47W1224-2T6-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-47W1224-2T6
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 47POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
47 (46 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-47W1224-2T6 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 47W1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C