Billede for 627-43W2624-3N3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-43W2624-3N3
DigiKeys varenummer
151-627-43W2624-3N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-43W2624-3N3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 43POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-43W2624-3N3 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C