Billede for 627-43W2624-2N5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-43W2624-2N5
DigiKeys varenummer
151-627-43W2624-2N5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-43W2624-2N5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 43POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-43W2624-2N5 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C