Billede for 627-43W2224-2T5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-43W2224-2T5
DigiKeys varenummer
151-627-43W2224-2T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-43W2224-2T5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 43POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-43W2224-2T5 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C