Billede for 627-36W4624-4T5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-36W4624-4T5
DigiKeys varenummer
151-627-36W4624-4T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-36W4624-4T5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-36W4624-4T5 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C