Billede for 627-36W4624-3TA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-36W4624-3TA
DigiKeys varenummer
151-627-36W4624-3TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-36W4624-3TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 36POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-36W4624-3TA Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C