Billede for 627-36W4624-3N5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-36W4624-3N5
DigiKeys varenummer
151-627-36W4624-3N5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-36W4624-3N5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-36W4624-3N5 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C