Billede for 627-27W2624-2TA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-27W2624-2TA
DigiKeys varenummer
151-627-27W2624-2TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-27W2624-2TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-27W2624-2TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C