Billede for 627-27W2624-1T2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-27W2624-1T2
DigiKeys varenummer
151-627-27W2624-1T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-27W2624-1T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-27W2624-1T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C