Billede for 627-27W2224-2T3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-27W2224-2T3
DigiKeys varenummer
151-627-27W2224-2T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-27W2224-2T3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
27 (25 + 2 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-27W2224-2T3 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 27W2
Driftstemperatur
-55°C – 125°C