Billede for 627-27W2224-2NB er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-27W2224-2NB
DigiKeys varenummer
151-627-27W2224-2NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-27W2224-2NB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-27W2224-2NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C