Billede for 627-25W3624-2TB er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-25W3624-2TB
DigiKeys varenummer
151-627-25W3624-2TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-25W3624-2TB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-25W3624-2TB Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C