Billede for 627-25W3624-2NE er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-25W3624-2NE
DigiKeys varenummer
151-627-25W3624-2NE-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-25W3624-2NE
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-25W3624-2NE Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C