Billede for 627-25W3622-3N2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-25W3622-3N2
DigiKeys varenummer
151-627-25W3622-3N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-25W3622-3N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
EDA/CAD-modeller
627-25W3622-3N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C