Billede for 627-24W7624-4T4 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-24W7624-4T4
DigiKeys varenummer
151-627-24W7624-4T4-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-24W7624-4T4
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
24 (17 + 7 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-24W7624-4T4 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 24W7
Driftstemperatur
-55°C – 125°C