Billede for 627-24W7624-4T3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-24W7624-4T3
DigiKeys varenummer
151-627-24W7624-4T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-24W7624-4T3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-24W7624-4T3 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C