Billede for 627-24W7622-3T2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-24W7622-3T2
DigiKeys varenummer
151-627-24W7622-3T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-24W7622-3T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 24POS SOLDER CUP
EDA/CAD-modeller
627-24W7622-3T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C