Billede for 627-24W7622-3N2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-24W7622-3N2
DigiKeys varenummer
151-627-24W7622-3N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-24W7622-3N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 24POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
24 (17 + 7 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-24W7622-3N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 24W7
Driftstemperatur
-55°C – 125°C