Billede for 627-24W7224-2TA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-24W7224-2TA
DigiKeys varenummer
151-627-24W7224-2TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-24W7224-2TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-24W7224-2TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C