Billede for 627-21W4624-4T5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-21W4624-4T5
DigiKeys varenummer
151-627-21W4624-4T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-21W4624-4T5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 21POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
21 (17 + 4 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-21W4624-4T5 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 21WA4
Driftstemperatur
-55°C – 125°C