Billede for 627-21W4222-4T2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-21W4222-4T2
DigiKeys varenummer
151-627-21W4222-4T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-21W4222-4T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 21POS SOLDER CUP
EDA/CAD-modeller
627-21W4222-4T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C