Billede for 627-21W1624-2N3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-21W1624-2N3
DigiKeys varenummer
151-627-21W1624-2N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-21W1624-2N3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21 (20 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
627-21W1624-2N3 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 21W1
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C