Billede for 627-21W1222-4TA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-21W1222-4TA
DigiKeys varenummer
151-627-21W1222-4TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-21W1222-4TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 21POS SOLDER CUP
EDA/CAD-modeller
627-21W1222-4TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C