Billede for 627-17W5624-3TD er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-17W5624-3TD
DigiKeys varenummer
151-627-17W5624-3TD-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-17W5624-3TD
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 17POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-17W5624-3TD Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C