Billede for 627-17W5624-2N2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-17W5624-2N2
DigiKeys varenummer
151-627-17W5624-2N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-17W5624-2N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
17 (12 + 5 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-17W5624-2N2 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 17W5
Driftstemperatur
-55°C – 125°C