Billede for 627-17W5224-3T3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-17W5224-3T3
DigiKeys varenummer
151-627-17W5224-3T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-17W5224-3T3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-17W5224-3T3 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C