Billede for 627-17W5224-1N3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-17W5224-1N3
DigiKeys varenummer
151-627-17W5224-1N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-17W5224-1N3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
17 (12 + 5 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-17W5224-1N3 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 17W5
Driftstemperatur
-55°C – 125°C