Billede for 627-17W5222-1T2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-17W5222-1T2
DigiKeys varenummer
151-627-17W5222-1T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-17W5222-1T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17 (12 + 5 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
627-17W5222-1T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 17W5
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C