Billede for 627-17W2624-3NB er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
627-17W2624-3NB
DigiKeys varenummer
151-627-17W2624-3NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-17W2624-3NB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-17W2624-3NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C