627-17W2222-2TA
DigiKeys varenummer
151-627-17W2222-2TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-17W2222-2TA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
EDA/CAD-modeller
627-17W2222-2TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C