627-13W6624-4N4
DigiKeys varenummer
151-627-13W6624-4N4-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W6624-4N4
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-13W6624-4N4 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C