627-13W6624-3T1
DigiKeys varenummer
151-627-13W6624-3T1-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W6624-3T1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-13W6624-3T1 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C