627-13W6624-1NB
DigiKeys varenummer
151-627-13W6624-1NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W6624-1NB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-13W6624-1NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 13W6
Driftstemperatur
-55°C – 125°C