627-13W6622-4T1
DigiKeys varenummer
151-627-13W6622-4T1-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W6622-4T1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-13W6622-4T1 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 13W6
Driftstemperatur
-55°C – 125°C