627-13W6222-2NA
DigiKeys varenummer
151-627-13W6222-2NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W6222-2NA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-13W6222-2NA Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 13W6
Driftstemperatur
-55°C – 125°C