627-13W3624-3T5
DigiKeys varenummer
151-627-13W3624-3T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W3624-3T5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 13POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-13W3624-3T5 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C