627-13W3624-3NB
DigiKeys varenummer
151-627-13W3624-3NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W3624-3NB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-13W3624-3NB Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C