627-13W3224-3T2
DigiKeys varenummer
151-627-13W3224-3T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-13W3224-3T2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
627-13W3224-3T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C