627-11W1624-2T1
DigiKeys varenummer
151-627-11W1624-2T1-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-11W1624-2T1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-11W1624-2T1 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C