627-11W1622-4NA
DigiKeys varenummer
151-627-11W1622-4NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-11W1622-4NA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
EDA/CAD-modeller
627-11W1622-4NA Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C