627-11W1224-4T5
DigiKeys varenummer
151-627-11W1224-4T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-11W1224-4T5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS VERT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-11W1224-4T5 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C