627-11W1224-4NB
DigiKeys varenummer
151-627-11W1224-4NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-11W1224-4NB
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 11POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627-11W1224-4NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C