622-M50-360-BN4
DigiKeys varenummer
151-622-M50-360-BN4-ND
Producenter
Producentens varenummer
622-M50-360-BN4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
622-M50-360-BN4 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Farve
Sort
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C