622-M37-660-LT3
DigiKeys varenummer
151-622-M37-660-LT3-ND
Producenter
Producentens varenummer
622-M37-660-LT3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
622-M37-660-LT3 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C