622-M25-360-BN2
DigiKeys varenummer
151-622-M25-360-BN2-ND
Producenter
Producentens varenummer
622-M25-360-BN2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
622-M25-360-BN2 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Farve
Sort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C