622-M25-260-WT2
DigiKeys varenummer
151-622-M25-260-WT2-ND
Producenter
Producentens varenummer
622-M25-260-WT2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
622-M25-260-WT2 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Farve
Hvid
Driftstemperatur
-55°C – 125°C