622-M15-360-WN6
DigiKeys varenummer
151-622-M15-360-WN6-ND
Producenter
Producentens varenummer
622-M15-360-WN6
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
622-M15-360-WN6 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Funktioner
Monteringsbeslag, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Hvid
Driftstemperatur
-55°C – 125°C